Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak ha ugyan twitter...

Mit csináljak ha ugyan twitterről letöröltem magam, de! Valami mittoménmi, turulcsirip.hu-n (ami elvileg a magyar twitter) azon rajta maradtam!?

Figyelt kérdés
még nagyon rég leszedtem magam a twitterről. ma véletlen folytán, rákerestem magamra a googleban, és kihozta a twitter bejegyzéseimet!!!!! valami turulcsirip vagy min! a probléma csak az, hogy ebbe a cuccba is a twitteren keresztül kell bejelentkezni! az pedig nekem már nincs! mit a f***t csináljak, hogy eltüntessem?????? valakinek valami ötlet?
2011. szept. 4. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Szilvás Bukta ;D
2011. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem valószínű, hogy sikerül, de más ötletem nincs: próbálj meg még egyszer regisztrálni (ugyanazzal a névvel), lépj be, és töröld ki az üzeneteket.
2012. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!