Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Eltávolították blogspotos...

SOS! Eltávolították blogspotos blogomat, hogyan állíthatom vissza?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon klassz blog, rengeteg látogatóval, kemény 1,5 éves munkával! Most se szó, se beszéd, elérhetetlenné vált!


Ez egy sima zeneletöltő blog volt, amiből milliónyi működik a neten. Nem értem, miért tették. Kérem, aki tud segítsen a visszaállításban!


Ezt a levelet kaptam:


"Hello,


Blogger has been notified, according to the terms of the Digital Millennium Copyright Act (DMCA), that certain content in your blog is alleged to infringe upon the copyrights of others. In this case the content concerns [link] As a result, we've been forced to remove your blog for violating our policies.


A bit of background: the DMCA is a United States copyright law that provides guidelines for online service provider liability in case of copyright infringement. If you believe you have the rights to post the content at issue here, you can file a counter-claim. For more information on our DMCA policy, including how to file a counter-claim, please see [link]


The notice that we received, with any personally identifying information removed, will be posted online by a service called Chilling Effects at [link] We do this in accordance with the Digital Millennium Copyright Act (DMCA). You can search for the DMCA notice associated with the removal of your content by going to the Chilling Effects search page at [link] and entering in the URL of the blog that was removed. If you have legal questions about this notification, you should retain your own legal counsel.


Sincerely,


The Blogger Team"


2011. szept. 2. 01:00
 1/9 A kérdező kommentje:

"that certain content in your blog is alleged to infringe upon the copyrights of others"


"Állítólag néhány tartalom jogsértő volt" - ezért kellet az egészet eltávolítani?


Előfordult már, hogy jött egy levél,hogy az egyik letöltés jogsértő, piszkozatba került automatikusan és én eltávolítottam.


Egyébként csomó más jellegű bejegyzés is volt, úgyhogy nem volt joguk eltávolítani az egészet szerintem.

2011. szept. 2. 01:11
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, és volt jogi nyilatkozat is az oldalon, hogy a feltöltött tartalomért az adott fájlmegosztó oldal felelős, ott kell kérni a törlést, a blogban csak rendeztem a linkeket és albumokat.
2011. szept. 2. 01:45
 3/9 A kérdező kommentje:

Le kellett volna mentenem, ahogy itt van írva:

[link]

2011. szept. 2. 01:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, a nagy kész szólt és az oldalad lenyomták - ez így megy, ha illegális, de legalábbis kétesen törvényes oldalt üzemeltetsz. Mivel a blog szolgáltatója nem kíván szívni miattad, lekapcsolt. Ez ugyanis nem legális, hibába legaláis ugyanis a magáncélú letöltés (ha még az), de megosztani akkor is illegális. Lehet jönni a kiskapukkal, de akkor is az.


Ergo a hibás te vagy, kedves kérdező. Újracsinálhatod, de előbb-utóbb ugyan ez a sors vár az oldaladra. Ha komolyan akarod csinálni, vegyél szervert külföldön és használj külföldi domaint.


Itthon ezt nem fogod nagyban működtetni.

2011. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hali,nagyrészét letudod menteni még itt: [link]


Csak a Gergely Róbert albumoknak a jelszavát add meg,és köszönöm a munkádat itt megköszönöm :)

2011. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amugy jah,ne ingyenes oldalakon élj.Ha komoly célt akarsz elérni akkor vegyél egy szervert külföldön,és egy domaint mellé.Felnyomsz egy fórummotort vagy egy blogmotort és kész a saját blogod,ami csak a tied,senki nem szólhat bele!


Énis így csinálom már 2 éve,csak én saját szerverteremből nyomom ithonról..

És olyan progit használok ami átrakja az ip-címem másik szerverre szóval nem találnak meg egyhamar :)

2011. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A jelszó Entrepreneur.


Egyébként az összes linket felraktam ide:

[link]


A külföldi szerverbérlés jó ötlet, csak sokba kerül. Szabadidőmben töltögettem fel az albumokat, nem üzleti célból, amúgy is csak 1-2 ezret kaptam a letöltésekért havonta.


Valószínűleg az lesz a megoldás, hogy a [link] helyett a [link] címen folytatom a feltöltögetést.


Sűrűn lementem majd az oldalt, ha törlik, egy kattintásra visszateszem.

2011. szept. 10. 01:01
 8/9 anonim válasza:
Mi történt az oldallal? Mert a radiozene2 sem működik.
2011. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A Blogger már megint szórakozik, de most nem jött össze neki, mert rendszeresen lementettem a blogot. Ideiglenes cím: [link]


A Blog.hu-ra váltok, az sokkal megbízhatóbb..

Új cím: [link]

2011. dec. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!