Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogspotos blogra hogyan...

Blogspotos blogra hogyan tudnék widgetet/bannert feltenni?

Figyelt kérdés

Előrebocsánatám, hogy nem értek a html-hez :). Szeretnék az oldalsávba bannert, illetve widgeteket, modulokat betenni, viszont az Oldalelemek oldalon nem tudom beilleszteni a html-es (?) kódokat, amiket a bannerhez/modulhoz adtak, mert url-címet kér, viszont a html-kód szerkesztése meg rajtam fog ki :). Tehát: hogy tudnék egy ilyen kódot beilleszteni-tessék jó szájbarágósan elmondani :D. Ethereal alapsablonom vvan egyébként, nem nyúltam még bele.


Előre is millió köszi mkinek, aki válaszol!


2011. ápr. 3. 23:43
 1/2 anonim válasza:
Megpróbálok segíteni. Nekem angolul van az oldal, szóval lehet, hogy nálad máshogy nevezik a dolgokat, ha ott magyar. Az oldalelemeknél vannak nekem olyan linkek, hogy "Add a Gadget". Rányomok arra, ami ott van, ahol el akarom helyezni a képet vagy bármit. Utána választani kell, hogy milyen jellegű cuccot akarsz elhelyezni. Ha kódot akarsz beírni, akkor a "HTML/JavaScript" a jó választás. Adhatsz neki címet akkor az meg fog jelenni szövegként a widget vagy bármi felett. A nagyobb mezőbe meg bemásolod a kódot. Ha banner alatt képet értesz, akkor ahhoz a "Picture" is használható, de arról nem tudok többet, mert sose használtam. Képet úgy teszek fel, hogy feltöltöm a tárhelyemre, utána az előbb említett "HTML/JavaScript" opciót választom és beírom a kép kódját.
2011. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen későn válaszolok, de köszi :).
2011. ápr. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!