Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell használni az OpenOff...

Hogy kell használni az OpenOffice. Org-ot?

Figyelt kérdés

Van egy pdf tanmenetem, amit szeretnék a wordbe tenni. Fogalmam sincs, h lássak neki, azt hallottam, h az OpenOffice.org-gal sikerülhet.

Már a legelején megakadok: megjelenik egy lista, amiből választanom kéne. Szöveges dokumentum, munkafüzet, Bemutató, Megnyitás, stb...

Segítene vki a folytatásban?


2011. aug. 30. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy magyarul: [link]
2011. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szöveges dokumentum szöveget, képet tartalmaz főleg, ha úgy jobban ismered akkor a MS Office Word dokumentumnak felel meg (szövegszerkesztés). A munkafüzet már matematikai képleteket, számításokat, függvényeket tartalmaz (táblázatszerkesztő, Office Excel mintájára). A bemutató egy prezentáció, amin a tartalom diákon helyezkedik el, a diák tartalma és a köztük lévő átváltások animálhatóak, filmszerűen levetíthető a dokumentum (mint Office Powerpoint esetében).


Szerintem hatékonyabb lenne egy ingyenes pdf to doc programot keresni, az helyetted elvégzi a kért műveletet, mert a kérdésből úgy tűnik hogy már akkor elakadtál amikor még semmi nem történik az elvégzendő műveletből.

2011. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, valahogy konvertáld át "doc" formátumba. Az OpenOffice szerintem csak ellenkező irányba képes váltani (valamit PDF-be).
2011. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!