Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok letiltani egy...

Hol tudok letiltani egy honlapot Chrome-ba, hogy ne engedjen oda fellépni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy Firefoxba le lehet de chromeba nem találom, valaki tudna segíteni? van egy két honlap amit le szeretnék tiltani hogy ne tudják használni mások akik ehhez a géphez ülnek
2011. aug. 29. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a host file-ban szoktam. Tuti, hogy egyik böngészővel sem tud felmenni. Egyébként a kémprogram írtók pl a Spybot ís ide írja be a letiltott web helyeket.


Egyébként tök egyszerű csak állítsd be a rejtett file-ok megjelenítését, szerkeszd bele, utána meg tiltsd le.


[link]

2011. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem engedi felülirnom a hosts filet...
2011. aug. 30. 01:08
 3/7 A kérdező kommentje:
nem engedi hogy belenyuljak a windows mappába..
2011. aug. 30. 01:10
 4/7 A kérdező kommentje:
win 7 amúgy...egy kis segítség?
2011. aug. 30. 01:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt világos akkor nem találod vagy nem engedi szerkeszteni notepad-del a host file-t?

Win7-nél Az operácios rendszer védett fájljainak elrejtése elöl is vedd ki a pipát.


Én itthoni gépen csinálom ezt, ha Te cégesen lehet, hogy rendszergazdai jogosultság kell hozzá.


Nálam pl a mese után így néz ki a host eleje. Itt a Spybot írta be tiltásra a 007guard.com-ot


# localhost name resolution is handled within DNS itself.

# 127.0.0.1 localhost

# ::1 localhost

# Start of entries inserted by Spybot - Search & Destroy

127.0.0.1 www.007guard.com

127.0.0.1 007guard.com

2011. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha így sem megy akkor nézd meg azt az oldalt a kivételek kezelése részt:-)

Ha ezt sem engedi akkor tényleg csak rendszergazdaként tudsz bármit csinálni.


[link]


Ha sikerül akkor meg holnap a kollégáid teszik itt fel a kérdést, hogy Chrome-nál miért nem tudnak bizonyos weblapokat megnyitni.:-)

2011. aug. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. aug. 30. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!