Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok az interneten...

Hogy tudok az interneten online filmet nézni? (az online filmnézős oldalakon)

Figyelt kérdés
(Eddig bármelyik online film nézős oldalt néztem, nem jöttem rá, hogy mire kell kattintani, hogy elinduljon a film. Letöltöttem a DIV X Playert és a hozzá tartozó kodeket és egyszerűen nincs mire rákattintani, hogy bejöjjön a film. Én ezt az oldalt néztem: [link]
2011. aug. 28. 14:56
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:
Rákattintasz a film címére vagy a képre, a film oldalán lent ott vannak a linkek, movshare, duckload, stb... mikor melyik.
2011. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Google: "online film"

A kérdésedből 16,5 másodperc alatt kimásolva, megírva...

G.

2011. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én rákattintottam a film címére, meg a képre is., meg arra is, hogy megnéz, és semmi nem történt, nem működött...

Nem vagyok ennyire "analfabéta" ezen a téren, tényleg arra kattintottam, amire kell, és tényleg nem működött.

Na nem baj, azt hiszem, maradok a filmkölcsönzőnél!

De azért köszi a válaszokat!


A google - ba természetesen beírtam, hogy online film, és találtam vagy 10 online film nézős oldalt, csakhogy mindegyikkel ugyanaz volt a bajom, amit már leírtam.

Oda kattintottam, ahova kell, és nem történik semmi.

Illetve az egyik működött, sikerült, mindössze fél másodpercenként leállt.

2011. aug. 29. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon értessz hozzá:

Asszongya hogy, google, online film:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9-es találatok garantáltan működnek.

Már néztem rajtuk filmet.

Küldd már el nekem a film címét, amit megnéznél, légy oly kedves!

G.

2011. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Return to Me/ Szívedbe zárva, ezt próbáltam először megnézni, de félmásodpercenként megállt. Először a Forró éjszakában (1967.) - t szerettem volna megnézni, aminek a youtube - on láttam a trailer - ét, de nem tudtam... :-)

Aztán filmkölcsönzőből kivéve megnéztem végül A diadalt, ami igaz történet alapján készült, egy tanárról.

Igazából csak az volt nekem a lényeg, hogy egy jó filmet láthassak, ... de kinek mi a jó. De a Forró éjszakában - t még mindig szívesen megnézném, és nincs meg a filmkölcsönzőben.

2011. aug. 30. 09:34
 6/7 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Forró éjszakában

*****

Elindítottam, és nekem gyorsabban töltött, mint ahogy a film ment (bár nem néztem utána).

Ha esetleg lassan töltene, kattints a pillanat állj-ra, várj öt-tíz percet, és utána kattints a továbbra.

Persze internet sávszélességtől is függ, meg persze amikor a legtöbben vannak a neten, lassabb lehet.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már sikerült! Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 31. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!