Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma voltak itt szerelők,...

Ma voltak itt szerelők, szolgáltatót váltunk invitelről pr-re. Én csak negatívumokat hallottam a pr-rel kapcsolatban, mire számítsak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 14:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Tv, telefon, net..

De engem a net része érdekelne. Egyelőre azt hiszem még invitel van. Mennyi időbe telik amíg átállítják? Állandó lesz a netkapcsolat vagy ezalatt az idő alatt nem lesz netem?

2011. aug. 26. 14:03
 2/5 A kérdező kommentje:
És ugye nem tiltják a torrentet? Az oldalukon semmi sincs róla, már rágugliztam, eredménytelenül..
2011. aug. 26. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
kb. félévente fog változni az IP címed!!, ha letelik a hűségidőd, majdnem, duplájára emelik az előfizetési díjat... nálunk pl. gyakori a kábel sérülés, (szándékos elvágás, stb.) és szolgáltatás kiesés
2011. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Mit értesz a szolgáltatás kiesés alatt? Milyen gyakran van? Milyen az ügyfélszolgálatuk?

2011. aug. 26. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
elég drága szolgáltató,az 5 megabites net 8000Ft ,invitelnél az 5 megabites net 5000Ft,a 10 megabites net 10.000FT az invitel a 10 megabites net 7000Ft.Szóval elég drága.Kár volt azt az invitelt felmondani.Én invitel-es vagyok szóval a pr-telecomról nem tudok többet mondani
2011. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!