Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A térinformatikus mi is...

A térinformatikus mi is valójában?

Figyelt kérdés
Mit csinál ? Hol tud el helyezkedik? Menyit kereshet ha egy jobb helyen helyezkedik el?
2011. aug. 24. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én térinformatikus vagyok. Ha röviden le kellene írnom, mit kell csinálnod azt mondanám h azt amit régen a földmérőknek. Csak mostmár modernebb gépekkel. Biztos láttál már emberkékét akik az út szélén méregetnek sárga 3lábú kütyükkel....na ők térinformatikusok általában. Géppel felmérik a pontok helyzetét a térben, majd autocadben, arcview ban vagy valami hasonló térképészeti programba beillesztik azokat. Amolyan digitális térkép készírő a

térinformatikus. Mi 10en végeztünk anno egy évfolyamban, aki nem ment tovább tanulni az mind kapott állást. A fizetés 90-130ezer között van, de van hogy ehez képest aránytalanul nagy a felelősség! Ami a szakma melett szól, hogy nem sokan tanulják. Bocs a helyesírási hibákért! Teloról voltam.

2011. aug. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ejha akkor itt az informatikai rész 1-2-3 program használatáról szól.És még azt kérdezném ha esetleg megnézed a válaszom D: Hogy amiket a TV-be látunk :D állatlába , hogy ez meg ez fog itt megépülni és így néz majd ki ha kész lesz :D ... na azokat is a Térinformatikusok csinálják vagy valami grafikusok ?
2011. aug. 25. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!