Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez vírus? Mit tehetek ellene?

Ez vírus? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a google-vel van a baj. Egyrészt ha egy böngészőben kijelölök egy szót, jobbal rákattintok és kiválasztom a keresését chrome-ban/firefoxban, nem a google által talált eredmények oldalra visz, hanem egy 404 hiba felirathoz...


Ugyanez van a firefoxba, illetve explorerbe épített keresővel is (jobb felső sarok). Ha oda írok valamit, ugyanerre a 404-es oldalhoz visz.


És még a gmailembe sem tudok belépni... csak ezzel van a baj,más https-es oldallal nincs baj.


Rendszervisszaállítást csináltam-semmi. Javascrpitet frissítettem-semmi.


Szóval van valami ötlet?

Gondolom vírus, de tehetek ellene valamit windows újratelepítés nélkül?


2011. aug. 20. 14:18
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a google-ban csináltak valamit frissitettek gondolom vagy fogalmam sincs
2011. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kuktaberci ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de ilyen módszerű kereséseket soha nem alkalmaztam. Mennyivel nehezebb új lapot nyitni és googlebe másolni azt a nyomorult szöveget. Lehet egyszerűen a böngészők szarul amúgy, vagy ha volt is valami szarság amit összeszedtél, belekontárkodhatott valami konfig fájlba. Ilyenen szerintem nem kell parázni. Tartsd naprakészen a frissítést, használj normális vírusírtót. Millió topik van melyik AV jó rossz, ha annyira érdekel itt egy ábra ami segít kiigazodni. [link]
2011. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Káros Javascript kód, JS Carousel a Firefox5 biztonsági résén bejutott (reklámban elrejtve), megsérült az USB stick szoftvere, ezek után nem töltötte be egyik böngésző se az IWIW, Origo és Freemail oldalakat.

Sticket cseréltem, aztán az ESET-et is frissitettem (nem ment automatikusan). Beletörölt a dög a Windows-ba, eltűnt a Játékok és a Paint, de nagy kárt nem tudott okozni, mert Saját fiókról netezek.

Hogyan szabadultam meg tőle, ha nem látja a vírusirtó? Az összes Adobe Flash Player (IE és NON-IE) csere, Adobe Shockwave csere, Java Free 1.0.6.26 csere. Ez utóbbit Csökkentett módban sikerült csak törölni. És minden böngészőben Adblock Plus és NoScript használata.

Biztonsági rések ellen nincs védelem, ettől függetlenül elmehet a Mozilla a fenébe, ők okozták. A Firefox6-ban javították. (NINCS automatikus felismerés, nem nyitja meg pl. a böngészőben a .PDF fájlokat, csak letölti).

2011. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!