Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírus lehet ez, és mit...

Milyen vírus lehet ez, és mit tehetek ellene? (lkckclckl1i1i.com)

Figyelt kérdés
Az Avast kb. óránként kiírja, hogy blokkolta ezt az URL-t: lkckclckl1i1i.com . Rákerestem google-n, és azt írta, hogy valamiféle trójai. A gépemen elindítottam egy keresést, de semmi vírust nem talált, így gondolom karanténba sem helyezhette az előbb említett vírust. Honnan szedhettem ezt össze, mit csinálhat a gépemmel? Nem szeretném újratelepíteni..
2011. aug. 16. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért futtatjátok vírusgyanús esetben a vírusirtótokat? Semmi értelme!!!! Ha felismerné a vírust, magától ártalmatlanítaná, nem kéne futtatni.



Mit ír ki?

Rosszindulatú URL blokkolva

Objektum: lkckclckl1i1i.com

Fertőzés: URL:Mal

Folyamat:

2011. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A k********* annyát!!!!!


Szóval

Folyamat: AZ IDE ÍRT SOR KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És futtatnod kéne a Malwarebytes' Anti-Malware-t, az ESET Online Scannert és esetleg a Kaspersky Virus Removal Tool-t egymás után.


Használj másik vírusirtót, mert az avast! gyenge, egy csomó dolgot átenged, lsd. ez.

És sok bug van benne.

2011. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez mind az: [link]
2011. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Spyboot Search and destroy


Leszedi, és teljesen ingyenes. Nekem bevált,leszedte ezt is,meg más troyanokat is. Widowsra ártalmatlan, nem tudod tönkre vágni vele.

2012. jún. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rezidens védelem mellé nekem bevált a Malwarebytes. Ez találta meg a fertőzött toolbart.
2012. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gbenyov ***** válasza:

Én is kapom az Avast vírusellenőrzőtől a rengeteg URL:Mal blokkoló üzenetet!

DE ÉN ÍRTAM AZ AVAST-nak!

És válaszoltak azonnal, de röviden és indoklás nélkül:

A szóbanforgó honlap elérését Mi tiltottuk le.

Most akkor, vagy ezt vegyük tudomásul, vagy használjunk N..32-őt, vagy Ka..y, vagy BÁRMI mást és nem lesz ilyen gond többé.

2012. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, én is megszívtam vele, újraraktam a Windows-t.

[link]

2012. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Semmit nem kell tenned ellene!

Ha már egyszer blokkolta, akkor nincs rajta a gépeden, mivel nem engedte, hogy módosításokat hajtson végre!

2013. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!