Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail-on több kép küldése?

Freemail-on több kép küldése?

Figyelt kérdés

Max. két kép csatolható egy emailhoz, azt is csak vontatottan. Szeretném az ismerősömnek elküldeni a kiránduláson készült képeket, de ebben a formában nagyon macerás. Arra gondoltam, hogy PowerPoint-ba kellene a képeket gyűjteni és óriás fájlként küldeni. Azt sem tudom mennyire macerás összerakni egy PowerPoint-ot, és onnan lementve a képek ugyan olyan minőségűek (méret, felbontás) maradnak-e?

Ha van valakinek jobb ötlete, nyitott vagyok.


2011. aug. 20. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:

nem értem, most néztem

nyitottam egy új levelet csatoltam hozzá 4 képet kb 1,7mb osak voltak és sztem simán engedett volna még.

2011. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem kettőnél többet nem csatol, minden bizonnyal nagy a mérete. Lenne kb. 20 db kép, elég sok időt elvenne ebben a formában.
2011. aug. 22. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

akkor elég nagy terjedelmű képekről van szó.

csomagold be és töltsd fel egy oldalra, ha gondolod jelszavazd le.

és emailbe csak egy linket kell küldened az ismerősödnek.

[link]

200mb enged. remélem ezzel sikerül.

2011. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!