Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a Google Plus?

Mi ez a Google Plus?

Figyelt kérdés
Ez egy játék vagy mi? Mert nekem fingom nincs mi ez.
2011. aug. 18. 10:46
 1/6 anonim válasza:
Én úgy tudom,h olyan mint a Facebook,ilyen közösségi izé,csak még béta verziós,és csak kevés emberen tesztelik,de hamarosan elérhető lesz...ja meg hallottam,h valaki bekerült meghívóval.
2011. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Ez egy baziúj f@szbúk, hogy legyen mivel szórakozni azoknak, akik már kiégtek a fésztől is (előzőleg májvip-től, és iviv-től).
2011. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2011. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, addig jó neked amíg nem tudod.
2011. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azoknak való, akik már rühellik a szimmetrikus kapcsolatok gyötrő átkát.


egy ember érdekel téged, felveszed egy körbe. Ha már nem érdekel, akkor kiveszed. Nincs ilyen ismerlek, "törölté? megsértődök és letiltalak", nem ismerlek szarság, mint az összes többi ezelőtti oldalon.

2011. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kéne azt mondani,hogy Facebook utánzat,ennyi erővel a Facebook IwIw utánzat,az IwIw MyVIP utánzat,és még sorolhatnám.
2011. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!