Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internet működik...

Melyik internet működik legalább 5 megával egy eldugott kis nyamvadt vas megyei faluban?

Figyelt kérdés
a nagyok kilőve mint az UPC Digi vagy invitel...és ezeken kívül akármit próbálnák beköttetni mindig azt mondják:SAJNÁLJUK...Ebből már elegem van...a szomszédnak van internetje de az csak 1 megás és nekem 2 gépre kéne...azér lenne jó az 5 mega
2011. aug. 15. 11:35
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Sajnáljuk mi is!


Szerinted hogy a fenébe tudja itt valaki is, hogy milyen ISP -k érhetők el nálad, ha helység nevét ködbe burkolod?


Miért nem kérdezed a szomszédodat? Lehet, hogy annál az ISP -nél van nagyobb csomag is, csak ő direkt nem köttette be, mert neki az 1 Mbps is elég.

Amúgy az 1 megás netet is el tudod osztani kétfele egy router -el. Még a youtube is folyamatos rajta, tudom mert uncsi tesóm egy ideig 1 megával gyűrte.

2011. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a legnagyobb csomagjuk 1 megás innentől már csak lefele mennek...de ő azt mondta hogy a t-home működne.erre befizetek!amúgy kb 500-an lakunk a faluba ezért nem írok helységnevet.csak kérdeztem hátha tud valaki valamilyen szolgáltatót ami a falvakra (is) fókuszál:D mint például az ISISCOM (ez se jó de 1 km-el odébb persze működik...)
2011. aug. 15. 14:52
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

A falvakra nem koncentrálnak az ISP -k, mert túl kicsi a piac. Sok falusi pl. azt se tudja mire jó az Internet.

Tudom, mert én is falun élek.

2011. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen neted van?hátha:D
2011. aug. 15. 15:08
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
T-Home ADSL
2011. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ja van rá némi esélyem hogy működni fog ez a t-home.a héten kiderül ez is.különben a tévéjük működne.ezen keresztül nem lehet behozni a netet?(mert a diginél nem)
2011. aug. 15. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!