Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan ugrott fel a netem 5...

Izééééééé :D kérdése:

Hogyan ugrott fel a netem 5 megabitről 60-70 megabitre? Elő sem fizetünk annyira :D

Figyelt kérdés

3mb/s-el tölt...iszonyú gyors

Mondjuk a feltöltés az viszont nagyon gyér 50kb/s (a letöltéshez képest)

Lehet, hogy valami központi hiba van? :DDDD


2011. aug. 12. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Jópofa sztori :D

Szerintem szerezz minél több torrent meghívót, és gátlástalanul töltsd meg a vincsid :D

2011. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet valami félreértés lesz itt,majd csak figyeld meg a számlát hóvégén... :) szerintem ha ekkora gigantikusat emeltek,akkor csomagváltást erőltettek rád...lehet megszünt a csomag amibe voltál,és ebbe tettek bele,gondolták,megfejjük ezt a *****-t...hívd fel a szolgáltatót hétfőn...ekkora csomagon belüli sávszélesség emelést nem hiszem,hogy szoktak volna...lehet,hogy valami félreértés van,valaki más csomagját szívod,ő meg szencségel,hogy neki milyen kerva lassú a nete...


ja mondtam pár ötletet...gondolom most felcsesztem az agyadat...

2011. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xD nemhiszem, ha reklamálni mernek lecsesszük őket xD
2011. aug. 12. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet központi hiba. Nekem a T-home-os 5 megás netem ugyanígy felugrott pár hónapja, de csak pár órán keresztül. De akkor megtelt a vinyó egy óra alatt, egy darabig írtam a dvd-ket hogy legyen helyem :D
2011. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyik haveromnak is volt ilyen,de erről szóltak neki mailban hogy valami hiba volt a rendszerben (amit észre sem lehett venni nagyon) ezért 3 napig kúúúrva nagy netet biztosítanak a környéken előfizetőknek kárpótlásul
2011. aug. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem már vagy 1 hete ugrál 60 megabtittől- 100 megabitig :DDD

De alatta semmiképp xD

2011. aug. 15. 11:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!