Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állítsam be a routert?

Ness04 kérdése:

Hogy állítsam be a routert?

Figyelt kérdés
na a kérdésem h hogy kéne beállítanom a routeremet amit most vettem TP-LINK TL-W841ND típusu és nem akar sehogyse felcsatlakozni az internetre T-Home internetem van felhasználónév és jelszo kell a csatlakozáshoz. mindnet rendesen összedugtam és beirtam rendesen a jelszot, felhasználót de nem akar csatlakozni azt irja h a távoli számítógép nem válaszol. végigcsináltam a lépéseket amit irt az utmutató de azzal se lett jó csak akkor azt irta ki utolsó lépésnél, hogy ellenőrizze hogy a kábelok be vannak e dugva rendesen meg, hogy állítsa be a WAN hozzáférést holott mindne be van állítva. mi lehet a gond?
2011. aug. 12. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Reseteld le a routert. Aztán kezd előről.


Ez alapján:

[link]

2011. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:

1. Bedugod a gépet közvetlenül a netre

2. Beregisztrálsz a szolgáltatónál, ha eddig az nem lett volna meg

3. Megnézed a géped MAC címét az ipconfig /all paranccsal a parancssorban - a fizikai cím lesz az!

4. Összedugod a gépet a routerrel a nettel - WAN port, miegyéb

5. A routerben a MAC klónozásnál beállítod a géped MAC címét


Mennie kell.

2011. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első hozzászóló megcsináltam ami le volt irva de semmi nem változott...

második hozzászóló a MAC cím be volt eddig is állítva a routerben de semmiképp nem működik

2011. aug. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!