Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan oldalakat keresek ahol...

Olyan oldalakat keresek ahol lehet képet találni egyedi (ballagási) tablókról. Tudtok ilyet? Minták?

Figyelt kérdés
Pl. láttam már olyat hogy vannak a képek a diákokról és van róluk mégeggy normális és "tartják" a tablón a saját képüket,vagy nekidőlnek.... ez elég értelmetlen lett,de remélem azért értitek x) ilyesmi tablókat szeretnék megnézni, előre is köszi
2009. ápr. 12. 14:29
 1/6 anonim válasza:

Bármit megcsinálnak szerintem,ha kitalálsz egy konkrét dolgot.Ha ötlet kell,sok helyen vannak,írd be google-be,vagy például: [link]

De ha bemész egy gimibe,ott is elég sokat találsz.

2009. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy bármit megcsinálnak,ha kitalálok valamit,de épp ez az,hogy ötlet kéne. A google-ba is sok féle képpen beírtam de mindig csak 1-2 olyan képet adott ki amilyet én keresek és legtöbbször ugyanazt. amit belinkeltél nekem pl. azt már láttam...itt is csak 2 kép van. "de ha bemész egy gimibe,ott is sokat találsz" hát csak úgy mondom... gimis vagyok. Úgyhogy nap mint nap látok tablókat,de nem olyan egyedieket mint amilyeneket én keresek. azért köszönöm a választ.. én olyan oldalt keresek ahol sok tabló kép van és egyedi (valami olyan ami nem hétköznapi és nem minden 2. tabló olyan)
2009. ápr. 12. 17:21
 3/6 anonim válasza:
Ha neten már mindenhol nézted,akkor csak azt tudom mondani,hogy ne csak a gimidben nézz körül hanem más sulikban is.Mi is sokat filóztunk rajta,de végül csak kitaláltunk valami sajátot.
2009. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link] akkor én láttam olyat hogy mozaikban volt tükör darabkák kirakva rajta és nagybetűvel volt idézet rajta.

[link] itt is vannak jók,pl az a pókerasztalos... :D nézd végig mert van néhol egyedi benne

[link] ezek nemtudom nézd meg remélem már találsz:p én azt írtam be hogy gimnázium tablóképek meg utána azt is hogy 2008

2009. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemolvastam vissza amit írtam bocsi:D
2009. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2009. ápr. 16. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!