Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A weboldalamon nem úgy jelenne...

Gdbillie kérdése:

A weboldalamon nem úgy jelennek meg a betűk a hogy én azt eredetileg a szerkesztőben csináltam Miért van ez?

Figyelt kérdés

Az Atw.hu oldalon csináltam egy ingyenes weboldalt. Mindent megcsináltam, a html fájlokat és a képek is fent vannak. De az írás nem úgy jelenik meg az oldalon ahogy én írtam eredetileg a szerkesztőben. Miért van ez? Hogyan tudnám kiküszöbölni ezt a problémát? Ezen az oldalon van hiba:

www.redemptionband.atw.hu


2011. aug. 3. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
tehetnél egy kattintható linket,úgy könnyebb lenne,meg egy fotó is kellene,hogy te mégis milyen betűket írtál
2011. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a karakterkódolást kellene beállítani.

próbáld meg, hogy ezt a sort beírod a HTML fájlok head részébe:


<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

2011. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos nem a karakterkódolással van a gond, legalábbis a link szerint nem.

Ahogy az első válaszoló is írta, kicsit részletesebben le kellene írnod, mi a gond, mi nem úgy néz ki és hogyan kellene kinéznie.

Amúgy a forráskód alapján egész kulturált kis weboldal, csak a sok <br> ne lenne benne, meg kellene a fejlécben beállítani egy DOCTYPE-ot + egy-két META taget. (Bár lehet, hogy ezek nem mondanak neked semmit.) Plusz lenne még 1-2 jótanácsom, ha esetleg érdekel.

2011. aug. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!