Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megnézni valakinek...

Hogy lehet megnézni valakinek az eddigi összes post-ját Faceboookon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 11:40
 1/3 Argloss ***** válasza:
Rálépsz az üzenőfalára és nyomkodod a korábbi megjegyzések gombot. Ha csak a hivatkozásokra vagy kíváncsi akkor baloldalt ahol az alkalmazások vannak ott van olyan link, hogy hivatkozások és annál név szerint lehet megadni, hogy kinek a linkjeire vagy kíváncsi...
2011. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudtam.. De így nem lehet megnézni a legis legelsőt amit azóta irt h belépett facera, csak pár hetes kiírásokaig megy el.:/
2011. aug. 4. 23:22
 3/3 Argloss ***** válasza:
Nos kipróbáltam az egyik ismerősömnél. Meguntam 2010 januárnál. Vissza lehet menni a legelsőig is csak mindig rá kell nyomni az alján a korábbi bejegyzésekre. Egyszerűbb módszert nem tudok. A saját cuccaidat a fiókbeállításokban le tudod tölteni, de másét nem...
2011. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!