Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik vezeték...

Miért nem működik vezeték nélkül az internet? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész, hogy esténként nem tudtam megnyitni semmilyen oldalt, egy idő után pedig nappal sem, amikor a Router alá álltam a laptoppal, akkor tudott valamennyire működni, de most már ott se nagyon. Kábellel minden tökéletes, de egész nap nem álldogálhatok a Router alatt, a bejárati ajtó előtt. Windows 7-em, van ha ez számít valamit, nagyon hálás lennék a segítségért.
2011. júl. 31. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl. nincs lekódolva és más viszi a netet. Ha vezetéken vagy akkor nem érdekes mert a router megoldja az elosztást.

Elsőként kódold le. A router leírásában meg van, hogy miként kell ezt csinálni.

2011. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a bejárati ajtó előtti dolog,ez olyasmi,mintha a szomszéd wifijét fognád ?
2011. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, fél évig jól működött, mostanában kezdett megszakadgatni, és be is van állítva, hogy csak 2 gép férjen hozzá, a másik gépen jól működik, de azt más használja.
2011. júl. 31. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a te gépeden lesz a gond, ha jól sejtem az ajtó előtt állásból, laptopod van. Lehet, hogy egy driver vagy windows újratelepítés megoldja, de lehet, hogy a gépedben romlott el a wifi, előfordul, hogy megtörik a vezeték, mivel az antenna a kijelzőnél található, bár jó pár évnyi fel-le hajtogatás kell hozzá.
2011. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm, ez valószínű, köszi mindenkinek!
2011. júl. 31. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!