Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak hogy ne írják...

Mit csináljak hogy ne írják ki az e-mail címem és a jelszavam?

Figyelt kérdés
Amikor valahova be akarok lépni, mindig bejön egy kérdés, hogy szeretném-e hogy megjegyezze az e-mail címem és a jelszavam. Mindig arra kattintok, hogy most nem, de egyszer, amikor meg akartam nézni az e-mail címem, véletlenül mellé kattintottam, és most mindig előre be van írva minden. Csak itthon írja ki, de akkor sem szeretném ha kiírná, de nem tudom hogy hogyan kell visszaállítani, hogy ne írja ki.
2011. júl. 30. 15:28
 1/7 asddaasdda ***** válasza:
milyen böngészöd van?
2011. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen a böngésződ, de a foxban a eszközök/beállítások/adatvédelem/törölni az előzményeket és ott van az űrlap előzmények törlése.
2011. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mozilla Firefox-om van.

Köszi szépen! Majd megpróbálom megcsinálni.

2011. júl. 31. 18:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült. :( Addig megvan hogy eszközök, beállítások, utána adatvédelem, de utána már máshoyan van leírva és csak nem törlődik ki semmi.
2011. júl. 31. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig ott egy szöveg, hogy a firefox megjegyzi az előzményeket Lehetőség van törölni az előzményeket vagy eltávolítani a sütiket.


"törölni az előzményeket" és "eltávolítani a sütiket" egy link ami kék és alávan húzva.

Kattints a "törölni az előzményeket"-re

2011. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem ezek vannak kiírva:


Űrlapokon és keresősávban megadott adatok mentése

Letöltések megjegyzése

Sütik elfogadása webhelyekről Kivételek...

Sütik megtartása: .....

Személyes adatok törlése a Firefox bezárásakor Beállítások

Jóváhagyás kérése a személyes adatok kérése előtt


Gondolom hogy mit kéne csinálni, de inkább megkérdezem hogy hogyan kell mert rontottam már el ilyesmit. Annyira buta vagyok az ilyesmikhez hogy most ezt se tudom megcsinálni mert nem ugyanúgy volt írva, mint ahogy te írtad.

2011. aug. 11. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj rá a súgó/mozzila védjegye pontra.

Felugrik az ablak akkor nézd már meg a verzió számot és írd le ide.

2011. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!