Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7en az internet miért...

Windows 7en az internet miért szakad meg programok/játékok közben? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Windows 7 Service pack 1 van fent a gépemen.

Játékok közben gyakran megszakad az internet TIMED OUT olok.

Teamspeak is megszakad és az xfire is.Probáltam felhivni a digiseket ki is jöttek a kábelröl kevés jel jött megcsinálták 1 hétig jóvolt, majd kezdte elölröl és probáltam netgyorsitást win7hez( [link] de semmi nem javult... esetleg valaki valami megoldást tud? (XP alatt nem csinálta de hamarosan itt a bf3 amit nagyon szeretnék játszani és a win 7 támogat dx11 et is ezért nem szeretném ujrarakni.)


2011. júl. 29. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

amikor megszakad lehet fut a hatterben utorrent kliens vagy letoltes megy a gepeden, vagy pedig a diginel van a gond azzal amugy nem sok mindent tudsz tenni.erdemes lefuttatni spyware adware kereset a gepeden ezek megkeresik a gepeden olyan programokat amik hasznaljak a netedet a tudtodon kivul.

bovebben:

[link]

2011. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 asddaasdda ***** válasza:
a hálozatikártya ilesztő programját probáld frisiteni vagy vegyél újat esetleg
2011. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hálokártyát hiába frissitem, kerestem Spywareket meg mindent de a probléma továbbra is maradt :/.Felhivtam a digiseket is asszonták hogy NÁLUK MINDEN RENDBEN. .mindesetre az eddigi válaszokat megköszönöm.
2011. júl. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!