Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondolsz a Facebook-ról?

Mit gondolsz a Facebook-ról?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem vagyok oda érte, nem is vagyok fent. Egyszer voltam csak fent, de kitöröltem mert láttam hogy mekkora butaság. Azóta több a szabadidőm, és nem lógok egész nap a net előtt. Ráadásul ilyen bolondságok vannak rajta, hogy megbökés meg alkalmazás hogy mikor halsz meg... mi a véleményetek róla?
2011. júl. 26. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
21. századi vírus
2011. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Léteznek még páran, akik arra használják, amire eredetileg tervezve lett: kapcsolattartásra, és nem a sok mellékes f@szságra. Örülök, hogy van, mert így mindig képben vagyok, mikor mi történik, zárt csoportba szaktársakként megosztjuk egymással, amink van logolás, és oktatók nélkül, most pedig, hogy nyáron távol vagyok, ismerősökkel ezen keresztül a legegyszerűbb beszélni. Én már megőrültem volna itthon, ha nem lenne fb...
2011. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, hogy kapcsolattartásra teljesen alkalmas. De azért vannak veszélyei is az FB-nek.
2011. júl. 26. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem nyomsz rá minden sz@rra, akkor nem veszélyes...;)
2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!