Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a router tud-e sebességet...

Ez a router tud-e sebességet korlátozni?

Figyelt kérdés

TP LINK TL-WR741ND típusú routerem van. Az a kérdésem lenne hogy az egyik gépnek le lehet-e valahogy korlátozni a le- és feltöltési sebességét ezzel a routerrel?

Én nem értek hozzá, de hátha valaki igen.


2011. júl. 25. 18:35
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Igen, lehetséges!


Bővebben: [link]

(Bandwidth Control - sebességkorlátozás - alcím)

2011. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mugen ***** válasza:

Igen tud.

[link]

ebben a pdf-ben a 71-oldalon kezdődik hogy hogyan kell beállítani. Ha kell több segítség akkor kérdezz és segítünk.

2011. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a válaszokat! Elolvasom a linkeket, aztán ha valami magas akkor kérdezek. :)
2011. júl. 25. 18:51
 4/7 A kérdező kommentje:

Bandwidth Control Rules List menüpontban amikor megpróbálok új szabályt létrehozni, kitöltöm az IP-tartományt és az Egress bandwidth és Ingress bandwidth részeket, aztán menteni akarok a szabályt és ezt írja ki:


Error code: 27008

System can't satisfy the requested bandwith. Please input again.

2011. júl. 25. 19:31
 5/7 Mugen ***** válasza:
A rendszer nem tudja kielégíteni az igényeket. Ezt jelenti. Milyen értékeket próbálsz megadni?
2011. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg túl nagy sebességet adtam meg.
2011. júl. 25. 19:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Na sikerült új szabályt csinálni, majd meglátjuk pár napon belül hogy működik. Köszi a segítséget!
2011. júl. 25. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!