Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 10 MB Mobilinternet sok vagy...

10 MB Mobilinternet sok vagy kevés? Mennyi mindent lehet vele csinálni pl:. Androidos telefonon?

Figyelt kérdés

A T-Mobile-nál most olyan van, hogy 10 MB / Nap !

Az most akkor sok vagy kevés ?


2011. júl. 19. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az szerintem 300MB-os akar lenni, csak a T-Mobile megint többnek akarja látszatni a kevesebbet...

Kevés, még mobilra is. Szerintem.

képes weboldalakkal kb. napi fél óra, vagy, ha csak lightosan nyomod egy óra. Letölteni semmiképp sem ajánlom.

G.

2011. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés. Tud a telefonod wifi-t? Akkor már inkább azt használd az otthoni nettel.
2011. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat !

Van wifi a telómon de nincs wifi routerem !

jó is lenne !

vagy tudtok valami más megoldást ?

valami alkalmazás ?

ANDROID !

2011. júl. 22. 16:53
 4/4 Kovács Péter91 válasza:

kérdezőnek üzenem van megoldás arra hogyan oszd meg a PC internetet telóra wifin keresztül igaz venni kell egy USB wifi adaptert ami igen még mielőtt valaki belekötne arra való hogy a router által szolgáltatott netre csatlakozni tudjon. de hála a Connectify nevű programnak ugyanaz az USB adapter kifelé is tudja küldeni a netet.

Lényeg: veszel egy TP-Link USB wifi adaptert. torrent oldalról letöltesz egy connectify progit (piratebay pont org-ot ajánlom) ha ezek megvannak felrakod a wifi adaptert driverét de csak a drivert! aztán a connectifyt azon beírod a jelszavat meg wifi nevet elindítod és tádá már is meg van osztva a PC neted wifivel :) telefon tökéletes csatlakozik rá :) remélem segítettem


ja és mellesleg 10MB/nap szarság a tmobilenál ha jól láttam napi 195 Ft na most ha minden nap netezel azt levonja. vagy a számlán majd ki kell majd fizetni. ha tegyük fel minden nap lenyomod a 10MBot ami facebook alkalmazás esetén max 15percig talán elegendő akkor végezzétek el a matekot :) 195x min 30 nappal gyenge 5850 Ft miközbe van olyan hogy 1000 Ftért 100 MBot kapsz 1 hónapra :) ami mégiscsak jobb sztem t-mobile mostanság nagyon becsapós és szemét

2013. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!