Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a dvd-lejátszó milyenfajta...

Ez a dvd-lejátszó milyenfajta divixeket visz? Nem viszi mindet, pedig mpeg 4 van ráírva. (több lent! )

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

ott bővebben!

szal van olyan avi(divx,ugye?)fájl,amit visz,és nemtom,hogy miért nem visz pár másikat.nemértem!

a két kérdés nem ugyanaz,de összefüggenek!


2011. júl. 19. 13:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az elsőt viszi,de a másodikat(sziget 2011-2.avi) nem.
2011. júl. 20. 10:53
 12/17 legendavagyok01 ***** válasza:

Az első úgy készült, ahogy korábban is írtam, Videó/Mindent-->AVI, semmi állítgatás. Ez xvid-es kódolás, nekem minden viszi.


A másodiknál - amit akkor nem visz - divx-re állítottam.

2011. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
de ha akkor azt az alapból is avi fájlt aviba konvertálom,akkor működni fog?(a filmről beszélek)
2011. júl. 20. 11:11
 14/17 legendavagyok01 ***** válasza:
Miért ne működne?
2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
mertmár próbáltam olyanokat,amit én konvertáltam viba,de nem vitte,bár azt flv-ből konvertáltam,de szerintem mindegy az.
2011. júl. 20. 11:24
 16/17 legendavagyok01 ***** válasza:

Bárhogy ragozzuk, amit neked visz, az a Format Factory Mindent-->AVI alapbeállításával készült.

(Vagyis xvid kódolásu avi.)

Egyébként teljesen mindegy, mit mire konvertálsz, a Szigetes reklámot flv-ben szedtem, onnan alakítottam át. De ez édes mindegy.

2011. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jó,most megpróbáloim ezt is konvertálni.eddig nem tudtam végigvárni :)
2011. júl. 20. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!