Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a dvd-lejátszó milyenfajta...

Ez a dvd-lejátszó milyenfajta divixeket visz? Nem viszi mindet, pedig mpeg 4 van ráírva. (több lent! )

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

ott bővebben!

szal van olyan avi(divx,ugye?)fájl,amit visz,és nemtom,hogy miért nem visz pár másikat.nemértem!

a két kérdés nem ugyanaz,de összefüggenek!


2011. júl. 19. 13:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
a dvd-lejátszóról képet a belinkelt kérdésnl találtok!
2011. júl. 19. 13:18
 2/17 anonim ***** válasza:
A divx egy elégé összefoglaló megnevezés, legalább 20 féle kodek létezik, ami divx-xvid-avi formátumot ad, nem mindegyiket kezeli a lejátszó.
2011. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kár.és honnan tudjam,hogy azt viszi-e/melyik milyen kodekes vagymi?
2011. júl. 19. 14:06
 4/17 legendavagyok01 ***** válasza:

A Format Factory lesz a te eseted. Letölthető innen:

[link]


Minden információt kiír a filmről: Haladó-Média fájl információ


Ha pedig nem játsza le, konvertáld át: Mindent-->AVI, semmit nem állítva alapból mpeg4-es divix tömörítést csinál, ami neked elméletileg jó.

2011. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ömm.köszi!de az is avi fájl amit nem visz,azt is konvertáljam?(most lehet,hogy hülye vagyok,de legalább rákérdezek :) )
2011. júl. 19. 17:45
 6/17 legendavagyok01 ***** válasza:

Nézd meg amit írtam, mit ír ki a fájlról. Attól, hogy avi, lehet más kódolású, és igen, ha kell aviról avira.

Én egyébként a te helyedben egy rövid néhány perces (mondjuk youtube-os) videót konvertálnék, hogy gyorsan menjen, és megnézném jó-e a lejátszón. Így kísérletezgetni is lehet.

2011. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
jó,megnézem majd.ha jól látom,akkor eddig a divx 3 (low) kódolásúakat nem vitte.
2011. júl. 19. 17:54
 8/17 A kérdező kommentje:
konvertálhatom ezt a szart akármibe,nem viszi ez a hamis okádék.nemértem,miért mondta a boltos,hogy"ez visz minden divixet".
2011. júl. 20. 10:20
 9/17 legendavagyok01 ***** válasza:

Töltsd le ezeket.

Az egyik divx, a másik xvid mpeg4, valamelyiket csak vinni kellene:

*****

*****


Nagyon rövid, 1 mb-osak, pendrive-ról add be neki, mit lép.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ok,kösz.
2011. júl. 20. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!