Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy azert megy el magától az internet mert rossz a háókártya? Vagy ha nem ezert akkor miért?

Figyelt kérdés
uj gépem van ami alaplapi hálokártya van.viszont a modemem is uj!2 napja kaptam az uj modemet,és azota 5-10-20 prcenként elmegy a net.ha filmet nézek akkor van ugy hogy csak 30 percenként ha viszont netezek akkor van h 10 percenként.lehetseges hogy a hálokartya hibas ami alaplapi?vegyek bele ujat?vagy arra gondoltam,de lehet hülyeség,hogy esetleg nincs e köze annak,hogy nagyon meleg van?!ugyanis a gépembe csak egy ventilator van.szerintetek mi a baj?már ma ujratelitettem,tuti nem aza baj :( viszont ugy néz ki a nettel sincs semmi baj :( akkor?köszi elöre is
2011. júl. 17. 17:43
 1/1 Mugen ***** válasza:
Az is előfordulhat hogy nem nálad van a hiba, hanem a szolgáltatónál. Nem tudom routert használsz e, ha igen akkor kösd be direkt a gépedbe router nélkül, ha nincs akkor próbáld meg felhívni a netszolgáltatódat, hogy ez most miattuk van e.
2011. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!