Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eset Smart Security tűzfalat...

Eset Smart Security tűzfalat hogy állítsam be utorrent mellé?

Figyelt kérdés

Hozzáadtam a kivételekhez, ment is pár napig minden gond nélkül, a net hasított, közben felnyomtam egy rakás anyagot, most pedig a felállás: vagy torrentezek, vagy netezek.

Esetleg segédletet hol találhatok?


2011. júl. 17. 00:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, hogyha torrentezek, 2 Mb/s feltöltés stagnál, a net pedig villámgyors, persze külön-külön. Már szinte mindent próbáltam, fogalmam sincs, mit csináljak még!
2011. júl. 17. 02:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos UDP és TCP portokat meg kell nyitni a torrentezéshez, pl 65000-et (de 49160–65534 között tetszőlegesen választhatsz).


Szóval a μTorrent-ben a beállításoknál kiválasztod a 65000-es portot, majd a tűzfaladnál is megnyitod ezt a portot (hogy pontosan hogy, nem tudom, mert nem ESET-et használok).

2011. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Áttettem másik portra az utorrentet. Egyelőre gyorsabbnak tűnik a net, meglátjuk, mi lesz később. Tanácsokat továbbra is szívesen fogadok.
2011. júl. 17. 11:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem jött be :S

Lecseréltem az utorrentet azureusra. Pillanatnyilag minden működik, ha gond lesz, tudni fogtok róla :)

2011. júl. 17. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, azt is akartam írni, hogy ne használj μTorrentet. A Vuze (régi nevén Azureus) tényleg jobb. Én "sem" ezt használom. :)
2011. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez se vált be, a feltöltési sebesség a béka szebbik fele alatt van.

Adtam egy hónapot az ESET-nek, de visszatettem az 5 éve jól bevált kombót: Avast + ZoneAlarm utorrent mellé

2011. júl. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!