Facebook. -> Hogy tudok a Profilképek albumból törölni úgy egy képet, hogy a többinek a sorrendje ne boruljon fel? Pls. Help!
Figyelt kérdés
Közel 50-60 képem is van a profilképek nevű mappámban. De most előfordult az a hiba, ami régen nem volt. Hogyha akárhonnan, a képsorozat legelejéről, legvégéről vagy akárhonnan az album közeépből törlök egy adott képet, az összes többi képnek össze kutyulódik a sorrendje. Ez igen idegesítő, mert rakosgadhatom ujra sorrendbe. Valaki tud még erről a hibáról? Van aki jelentette már? nagyon idegesítő jelenség.2011. júl. 13. 10:30
1/1 anonim válasza:
nem nagy dolog visszarendezgetni, megfogod és arrébb rakod.. egyébként miért kell olyan sok?:)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!