Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom facebook-on a...

Hogyan tudom facebook-on a profilképek mappát is elrejteni azok elől, akik nem az ismerőseim?

Figyelt kérdés
A volt barátom minden lánynak írogat összevissza csak úgy, ismeretlenül, aki lájkolta a profilképeimet pedig már töröltem az ismerősök közül, de már kezdem unni :S segítsetek!
2011. jan. 8. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
profilkép nyilvános... ha nemtetszik, hogy megnéznek, miért vagy fenn közösségi oldalakon?
2011. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
örülök, hogy megértetted a porblémámat -.-
2011. jan. 10. 15:05
 3/5 anonim válasza:
A profilképek mappát igenis el lehet rejteni.Ugyanis van egy csaj, akinek a profilképek mappája nem látható, viszont egy másik mappája igen...Na ezt hogy??..
2011. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már sikerült... adatvédelmi beállítások - egyedi beállítások - saját megosztásaim legalján: Edit privacy settings for existing photo albums and videos. és itt be lehet állítani :D
2011. márc. 1. 14:40
 5/5 anonim válasza:

Azt te csak hiszed,hogy nem látják a profilképet ha ott átkapcsolod (például:csak ismerősök-re).

Én is úgy néztem meg,hogy tényleg rejtve van e,hogy csináltam egy másik profilt más névvel és rákerestem a nevemre.Így tudtam meg,hogy a profilképet akkor is mutatja ha én nem szeretném,csak az ismerősöknek láthatóvá tenni.


Ez van...

2011. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!