Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent kérdés?! (lent)

Torrent kérdés?! (lent)

Figyelt kérdés

mi az a peer és mi az a leech?úgy tudtam,hogy a peer a letöltő,de a leech re is hallottam,hogy az a letöltő.most akkor melyik?

és még annyit:

miért nem tudok seedelni?mindig,amikor letöltök valamit,ott a zöld felfelé mutató nyíl,de nem tölti fel.(ez több torrentel is volt)és mindegyiknél van letöltő.

na tényleg az uccsó :) :

növelhetem valamivel a letöltési sebességet?de úgy,hogy konkrétan gyorsabb legyen.


utorrentem van amúgy


2011. júl. 11. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
utooret.hu , minden kérdésedre megtalálod a választ.
2011. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
utorrent.hu, sikerült elgépelnem.
2011. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

én csak a 2. ra tippelek:D


A gond megoldása szerintem az, hogy nyitsz a tűzfalon egy portot a bejövő kapcsolatok számára (amely portokat a kliensedben állíthatod be), vagy a NAT szerveren beállítod, hogy alap NAT-olást alkalmazzon a megadott portokon a NAPT helyett. (Ezek nagyon eltérőek lehetnek különböző router tipusoknál.) Nézd meg a router leírását, vagy honlapját.

2011. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

utolsó-kösz!

első-azt aztán nézhetem,nekem kínai.

2011. júl. 11. 11:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem baj, minden nap megkérdezik öten, minden nap megkapják ugyanazt a választ, lehet torrent helyett inkább a keresőt kellene megtanulni használni előbb, meg ugye a torrentekre ráakadni is eléggé nehézkes keresők nélkül.
2011. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
akkor linkelj be egy olyan kérdést is,abból a napi 5-ből,mert én egyet sem láttam!
2011. júl. 13. 15:07
 7/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
tudtommal azért van az oldal,hogy kérdést tegyek fel és megkapjam a szükséges információt,de sajna sok a bunkó...
2011. júl. 13. 15:08
 9/20 A kérdező kommentje:
végre valami értelmes is jött
2011. júl. 13. 15:09
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
A kereső baloldalt meg azért van, hogy ne kérdezzék meg ötezren ugyanazt.
2011. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!