Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok anonim maradni,...

Hogy tudok anonim maradni, hogy ne csesztessenek a weboldalam miatt? >>

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint az kell hozzá, hogy legyen egy fake vagy anonim domainem és egy webhostingom / szerverem külföldön, ha nem így van, javítsatok ki, tudomásom szerint így tudott / tud életben maradni még mindig pl. a napiszar is meg az excsajok. CSAK! értelmes, hozzáértő válaszokra vagyok kíváncsi, aki napiszar szintű válaszokat akar adni, az menjen oda és ne itt leplezze le alacsony IQ szintjét.
2011. júl. 10. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
például thepiratebaynek 0.0.0.0 az ipje :D kell egy jó hacker és ő meg tudja oldani, hogy anonim legyél :D
2011. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Szó sincs itt arról, h ehhez hacker kellene.
2011. júl. 10. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:

A PirateBay az nagyon rossz példa volt, mert nem 0.0.0.0 az IP címe (nézz utána!) és az üzemeltetőket is már elítélték... pedig ők értenek hozzá.


Amit meg tudsz tenni az az, hogy név nélkül bérelsz egy szervert, vagy helyet a szervernek egy szerver parkban. (Csak utána kell nézned, hogy hol bérelheted név nélkül)

Ez után pedig a domain regisztrációnál is beírsz valami más nevet...

Másik megoldás (néhány külföldi oldalnál jól bevállt), hogy olyan országban béreled a szervert, ahol nincsenek olyan szabályok, amik által beszüntethetnék az oldalad működését.

De ha nagyon akarnak, így is rád találhatnak.

2011. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel a szerver külföldön van, így már alapból nem ugyan azok a jogszabályok. Meg sztem a napiszar tulajt / szerkesztőket is már nagyon meg akarják találni és beszüntetni az oldalt, csak úgy, mint az excsajokat és mégsem megy... Amit észrevettem, h h csinálják az az, amit én is leírtam. A tárhely alapján talán még be is azonosíthatnák / nának, ha nagyon akarnák, de nem fogják :) mivel 1. külföld 2. magyar zsaruk stb. egy nullák 3. más jogszabályok érvényesek és akk már koccolhatnak is.
2011. júl. 11. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
ha itt vagyunk, akkor a tpb-nek nem a webcíme 0.0.0.0, hanem a trackerének a címe. Amúgy még egy ötlet: Helyezd el svédországban, ott bizt nem cseszegetnek érte :D
2011. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Terminator_m válasza:
Hiren's Boot CD-n van egy program amivel át tudod irni az IP-d egy saját általad kiválasztott IP-re! ^-^
2011. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D Egyre jobb válaszok.. hogy jön ide a saját IP?? Nem a saját IP-met kell állítgatni.. a szerverről beszélünk.. meg a webről.. nem pedig a saját IP-mről..
2011. aug. 7. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!