Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microbiten mikor nő az arányom?

Microbiten mikor nő az arányom?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam, van 2GB feltöltésem és 0 letöltésem, de az arányom még mindig 0.000.

Ez mikor fog nőni?

Előre is köszönöm a választ.


2011. júl. 10. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha letöltesz vmit ténylegesen. 2GB/0 az nem valós szám.
2011. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már sok dolgot letöltöttem, de a letöltésemet nem számolja.
2011. júl. 10. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár nem ismerem az oldat, de olyat töltsd, ami nem "ingyenes", vagy ha epp minden az, akkor várj amíg nem lesz az. Egyébként mért zavar ez? Örülj, hogy van feltöltésed, de 0 a letöltésed.
2011. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy a letöltésemet egy torrentnél is számolja, és hiába van már feltöltésem, az arányom még mindig 0.
2011. júl. 10. 14:04
 5/7 A kérdező kommentje:
*egy torrentnél sem
2011. júl. 10. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden torrent free akkor amit eddig töltöttél.Az arányod jelenleg így VÉGTELEN,csak ilyet értelmetlen kiírni.Ha lesz számontartott letöltésed is,akkor fog tudni értelmezhető arányt kiírni.
2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Free lech van ott,megnéztem.Jelenleg senkinek nem számol letöltést.Inkább örülj neki,lehet már csak ma lesz még.
2011. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!