Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet vissza szerezni...

Hogyan lehet vissza szerezni a törölt facebook adatlapot?

Figyelt kérdés
(híres emberről van szó)
2011. júl. 6. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint nem én vagyok a híres hanem ismerősöm :D
2011. júl. 6. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te törölted le sehogy, ha a facebook tiltotta le akkor írjatok a készítőknek, de ne reménykedjetek hogy visszavonják az ítéletet.
2011. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő törölte! És milyen úton lehet elérni a készítőket?
2011. júl. 6. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést a késő válaszért, nem figyeltem. Na tehát. Mit tehetsz, ha beüt a baj, és megszüntetik a Facebook fiókodat? Na tehát:

A letiltást követően a hivatalos eljárás a következő:


Arról a címről kell írnod egy emailt, amit a fiók létrehozásakor megadtál.


Az emailben fel kell tüntetned a teljes nevedet, születési idődet (hónap/nap/év), belépési email címedet, a kérdéseidet, és a fontosnak tartott egyéb háttér információkat.


Az emailt a disabled kukac facebook pont com címre kell küldeni.


Felesleges több levéllel próbálkozni, mert nem lesz gyorsabb tőle az eljárás. Az email bekerül egy várakozási sorba, és egymás után válaszolnak az üzenetekre.


A dolog elég kínos és nagyon sokáig tarthat, nem is beszélve az eselegesen elveszett ismerősökről, kapcsolatokról, képekről, videókról. Nem éri meg kockáztatni. Olvasd el a feltételeket, és ha beüt a baj, most már tudod, hogy mit tehetsz.

2011. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszi!
2011. júl. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!