Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook adatlapot, hogy kell...

Facebook adatlapot, hogy kell törölni (nem a sajátomat) bővebben lent (? )

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hol lehet elérni a facebook-on a szerkesztőket vagy valakit, mert egy közeli barátom meghalt és valaki folyamatosan használja a profilját, kimondhatatlanul zavaró ebben szeretném a segítségeteket vagy tanácsotokat kérni, hogy ilyenkor mit lehet tenni.

Próbáltam már keresni az elérhetőségeket az oldalon, de nem tudtam kiigazodni rajta. Előre is köszönöm.


2011. ápr. 30. 22:10
 1/6 anonim válasza:
jelentsd az elhunyt facebookján,és írd a megjegyzésbe hogy mi történt
2011. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ meg próbáltam jelenteni bár nem fűzök sok reményt hozzá, de továbbra is várom a válaszokat hátha valaki tud még valamit mondani, nagyon jó lenne, ha meg lenne a facebook csapat elérhetősége.
2011. máj. 1. 19:03
 3/6 anonim válasza:
Írni kell az adminoknak, és azt hiszem a halotti bizonyítványát kell elküldeni.
2011. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
2011. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de a probléma az, hogy nem tudjuk az elhunyt barátunk jelszavát se semmit, ezért lenne jó ha valaki tudná a facebook adminok elérhetőségét, mert hiába kerestem az oldalon, de próbálkozok tovább google-ben...
2011. máj. 3. 14:48
 6/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

akkor esetleg itt nézz körbe

[link]



Hogyan tudom a fiókomat felfüggeszteni?

Ha az aggaszt, hogy ki láthat téged itt, és mit láthat rólad, ne feledd, hogy ezt teljes mértékben t...


Végleg törölni akarom a Facebook fiókomat.

Ha a Fiókoldal „Fiók felfüggesztése” funkciójával felfüggeszted a fiókod, az adatlapod és a hozzá ka...



vagy itt

[link]

2011. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!