Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le tudhatnak nyomozni? Msn-en...

Le tudhatnak nyomozni? Msn-en keresztül pl rájöhetnek, hogy ki vagyok, ha nem akarom felfedni kilétem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 17:01
1 2
 11/13 Hintalow ***** válasza:
67%

És itt visszatérünk ahhoz, hogy ki a retek vesződen ennyit egy földi halandóval, ha csak nem a min. 100 milláját akarja kicsalni, vagy esetleg nem király család tagja...

Engem ezért nem nagyon érdekel, hogy ki akar lenyomozni.

2009. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

18:10-es:

Tévedés! Nálam angolul jelenik meg a google (ha anonim proxy szervert használok).

2009. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

A proxyt nem használja egyetlen hacker sem!

Lassítja a netkapcsolatot, és +1 helyre beregisztrál, ami felesleges.

Vannak MSN Plushoz olyan scriptek amikkel meg lehet tudni az adott személy IP címét. Ezt egy trace oldalon le lehet viszonylag jobban infozni. Onnantól már csak egy ismerőst kell keríteni az adott szolgáltatónál és megvan minden adat.


Akik hamarabb tudják meg, hogy ki az aki az MSN túlsó felén ül, azok a Social engineeringel foglalkozó személyek.

Majd ha Mitchnik könyvét olvassa aki feltette a kérdést, akkor rájön, hogy hiába bújtatja el bárki az IP címét, csinálhat bármit, akkor is megtalálható akár 1 magánszemély által is. Ez ennyi!

2009. ápr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!