Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rájöhetnek? (bővebben lent)

Rájöhetnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni hajóra dolgozni de sokat számít náluk a tapasztalat referenciát és ajánlólevelet is kérnek igaz azt írják hogy nem szükséges de szerintem nagy előny jelent ha van.Nos nekem semmi vendéglátós vagy konyhai és ez irányú tapasztalatom nincs, DE mi lenne akkor ha fizetnék valakinek hogy adjon nekem ajánlólevelet arról hogy nála dolgoztam és hogy milyen jó és megbízható munkaerő vagyok?!Rájöhetnek valamilyen módon az ügynökségnél a turpiskodásomra?Lehetne ennek jogi következménye?Vagy egyszerűen felvesznek és minden OK?

Attól nem félek hogy kimegyek és bedobnak a tengerbe mert haszontalan vagyok mert gyorsan tanulok jól és könnyen alkalmazkodom úgyhogy ez nem lehet gond!


2011. jún. 13. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajón biztosan kiderülne, hogy életedben nem dolgoztál a vendéglátásban.
2011. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, az egyből lejönne, hogy sose dolgoztál még vendéglátásban. Lehet szólnának az ügynökségnek is.
2011. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy az ilyen ügyökségek nem kérik el a kilépőpapírokat, vagy hogy nem lehet-e vhogy utánanézni, hogy eddig hová voltál bejelentve...van olyan ország, ahol ez működik már....nem tudom, hogy megy, de azért interjún is kérdezhetnek az előző munkáról, jobb, ha felkészülsz, hogy milyen sztorikat fogsz mesélni.
2011. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az a legtisztább,ha elmondod,hogy nincs gyakorlatod ezen a téren.Mondd el,hogy nagyon hamar be tudsz tanulni,és szeretnél egy lehetőséget,hogy bizonyítani tudd a rátermettségedet.Ha talpraesett,értelmes vagy,és szimpatikus nekik,akkor visszahívnak.Mindenki kezdte valahol...
2011. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!