Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen jó, ingyenes vírusírtó...

Milyen jó, ingyenes vírusírtó programot érdemes használni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 08:26
 1/3 compactegon ***** válasza:
mindenki mást mond, és avast-ot használok 6 éve és pár ismerősöm, nekünk bevált. mellé pedig comodo vagy zone alarm tűzfal.
2011. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nekem baromi sok bajom volt eddig a vírusokkal, most jelenleg outpost-ot használok: [link]

Megy ez meg a win7 tűzfala eddig még nem csúszott be semmi, bár ez lehet, hogy szerencse is. Eset smart security-ről váltottam mert szórakozott a frissítés és kellett egy olyan vírusirtó ami tűzfal is egyben.

2011. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ingyenesek közül szinte mindegy mit használsz


otthoni gépen avast+windows tűzfal van, nem kérdez, végzi a dolgát, frissít rendesen, és ingyelesen igényelhető 1 éves licenc

[link]


laptopomon avira van+comodo tűzfal, kicsit magasabb biztonsági beállításokkal használom, így több a hamis riasztás, viszont meg is fog mindent ami vírus, de alap beállításokkal ők is csendben elvannak

[link]

[link]


ezek mellett simán használható a microsoft security essentials+windows tűzfal kombó is

[link]

2011. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!