Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett menő a Facebookot...

Miért lett menő a Facebookot utálni?

Figyelt kérdés

Egyesek ezzel akarnak lázadni ? Kitűnni a tömegből ?

Én nem vagyok kocka, de igenis van Facebookom.

Eddig mindenki istenítette, aztán amióta ekkora népszerűségre tett szert, azóta megjelentek azok, akik csípőből elutasítják.

Olvasom itt a kommenteket, és süt az írásukból az, hogy ők különbnek tartják magukat a Facebook használóknál. De miért ?

Mértéket igenis tudni kell tartani. Csak azért, mert eszek csokit, még nem fogok a nap 24 órájában azt enni, nem ?


Kérlek, akik úgy érzik, hogy "Antifacebookosok", azok mondják el, miért !


2011. jún. 18. 13:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Természetesen kamaszoktól kérdezem !
2011. jún. 18. 13:58
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Kitűnni akarnak a nagy tömegből,mert hogy ők mások..különbek,ahogy írtad.Vagy legalább is hiszik magukat annak.

15/L

2011. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
48%
Azért divat utálni mert egyre többen vannak kik használják s különbnek érzik magukat a tömegtől. Anno mikor meg indult a facebook M.O-n az volt a divat, mert mindenki csak iwiw-et meg myvipet használt, mára meg mindenki áttért. Én 2006 óta használom a facebook-ot Magyarországról meg 2009 óta vannak fenn ismerőseim.
2011. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
48%
mi szeresssüük a fészt!
2011. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy szutyok. Mert ott tervezik meg az osztálytársaim ,hogy holnap mivel szívatnak.
2011. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Erről nem a Facebook tehet.

Az, hogy sok nyomoronc osztálytársad van, az sajnálatos. De ezt ugyanúgy megtennék iwiwen vagy Myvipen is.

2011. jún. 18. 14:19
 7/11 audrey90 válasza:
100%
én se szeretem a facebookot, mert mostmár az a népszerűség szája, úgymond. van facebookom, használom, de nem látom semmi értelmét. sok ember ott pattog nekem, és ha élőben visszaszólok, angy szemekkel néznek rám. én ezért utálom a legjobban.
2011. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Erről megint nem a Facebook tehet, hanem a használói.

Továbbra is kérem a modikat, hogy tegyék vissza, mert 13-16 évesek válaszát vártam volna, azért tettem kamaszok témakörbe.

2011. jún. 18. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom, de nem vagyok fent, mert nem érdekel.

19/F

2011. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 audrey90 válasza:

ha a facebook nem lenne, akkor biztos vagoyk benne, hogy lenne egy pár olyan ember aki inkább fülét farkát behuzva ülne szépen a kis fenekén... mert végülis a facebook indította el, legalábbis nálunk a te menő vagy, te gáz vagy vitázást és a favebook egy eszközként szolgál erre.

14/l vagyok amugy

2011. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!