Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek vagy 50 képük van fenn iwiwen, és abból majdnem mindegyiken kipakolják a melleiket? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Köznyelven feltünési viszketegségnek hívják.
2009. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy folyjon a pasik nyála. :D

Amúgy nem tudom, hogy miért olyan menő dolog ez. Főleg, hogy már a 13 éves lányok (is) félmeztelen képeket tesznek ki magukról közösségi oldalakra.

Azt csodálkoznak, hogy kapják a leveleket, hogy "100ezerért mennyit vállalnának be?!"


17/F

2009. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az meg még felháborítóbb, hogy konkrét szexelős képek is lehetnek fönt, minden további nélkül!!!! PEDIG MÁR HÁNYSZOR JELENTETTEM ŐKET, DE MÉGSE TÖRTÉNT SEMMI VÁLTOZÁS! Úgy érzem szélmalomharcot folytatam, mert ugyanúgy ott éktelenkednek! Pedig arra a célra megvannak a megfelelő weboldalak... Csak valószínűleg ott fel sem tűnnének, azért teszik ki ide (is).
2009. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem értem én sem, hogy engedhetik a szex képeket az oldalon..:S Akik meg csak simán kipakolják magukat, sztem is feltünési viszketegségben szenvednek!:D
2009. márc. 31. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!