Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyarországot mennyire...

Magyarországot mennyire büntették meg?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy Magyarországot megbüntették a sok kalózkodás végett(illegális letöltések végett)!


mondjuk most már tényleg ért a dolog(hisz még ki sem jön M.O-n a film de már sokan letöltik innen-onnan)!!!


vagy a zenéket is letöltik(aztán a sok hülye agyatlan pedig ki irogálja még havernak is...)


Mennyire büntették meg Magyarországot ezért??? (így is volt tartozása az országnak...ez hiányzott még)!!!


2011. jún. 11. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megbüntetnek egy országot? Küldtek egy számlát Magyarország címzettnek a büntiről, vagy hogyan? És ki büntette meg?
2011. jún. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy a régióból magyar mozis verzió megy fel először a netre, ezért holywood úgy döntött, hogy nálunk később mennek majd a filmek a moziban, mint eddig. Kb. Egy hónap csúszással.
2011. jún. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.O.C. ***** válasza:
Hol hallottál te ilyeneket? Forrás? Cikk??
2011. jún. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:

Hogy ez de szánalmas. :D Mintha valamit is elérnének vele. :D


Talán ha 1500 píz egy mozijegy, meg vagy 5-10 eFt egy valamirevaló DVD vagy Blu-ray, akkor többen megengedhetnék maguknak. De hát erre még csak gondolni sem kell a világért sem. Ha csóró vagy még beléd is rúgnak ezek a mocskos mohó kapitalista állatok. :S

2011. jún. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem pénzbüntetést jelent, hanem szándékosan késleltetik az anyagot, így nincs miből release-t csinálni, főleg elsőként.

2011. jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy a Warner filmeket két hónappal később fogjuk látni. Kösz idióták, akik a mozis szart töltitek.
2011. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 P.O.C. ***** válasza:

Nos igen, ezeknek a mozis sz*roknak hányadék kép és hang minőségük van. Szinte élvezhetetlen az egész. Én mindig megvárom a DVD vagy BD rippeket.


Jó igen, én is "lopom" ezeket, és majd a pokolra kerülök miatta. De nem tehetek róla, csóringer vagyok sz*r a fizum, és még meg is kéne élni valahogy. De erről a kis "könnyű prédáról" már nem mondok le, hogy a milliárdosoknak még több milliárdja legyen.

Lehet köpködni..

2011. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha meg késik, hát késik. Mire moziba lesz nálunk, már megnézem r5 vagy dvdripbe feliratosan.
2011. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat/felvilágosításokat!!


500-1000Ft között megy egy mozijegy! most ezt nem lehet kibírni??? ha meg nincs pénze rá , várjon pár évet aztán majd megnézi a TV-ben! esetleg vegyen HBO-t!


Tényleg nem értem minek töltögetik (nem hogy le,hanem FEL) ezeket a szar,hányadék minőségű mozis filmeket(a képből nem lehet semmit látni mivel tiszta sötét,a hang az még elmegy,na meg néha arréb ugrik a kamera és lecsúszik a kép!


Magyarán az értelmetlenségért büntették meg Magyarországot!

2011. jún. 11. 15:42
 10/10 A kérdező kommentje:

végülis ha úgy vesszük ez is lopás (olyan mint ha bemennél a boltba és ellopod a DVD-t) mivel nem fizettél a filmért semmit!


ha senki sem fizetne a filmért akkor nem lenne aki rendezzen filmet/zenét magyarán nem lennének új filmek/zenék! Mivel a producerek úgy gondolnák hogy ebből így a sok kalózkodó végett nem lehet megélni , nem is csinálok több filmet!!!


És azért had ne mondjam,mikor megjelenik egy új film,már rögtön mindenki tapad rá(Húúú,ez de jó lesz! húúú ezt én már nagyon várom)

2011. jún. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!