Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az IP-címet le lehet tiltani...

Az IP-címet le lehet tiltani egy fórumon, vagy hol a hiba?

Figyelt kérdés
A következő a problémám: regisztrálva vagyok egy fórumon, ahova jelenleg nem enged belépni a saját gépemről. Ha megpróbálok bejelentkezni, vagy regisztrálni azt írja: nem vagyok jogosult. Más gépről gond nélkül be tudok lépni, gondolom ez azt jelenti, hogy az Ip címem van letiltva, de a fórum az egyik ismerősömé és ő nem tiltott le. Ez biztos. Azt mondta, ip-t nem is lehet fórumról kitiltani, csak felhasználót, de én még regisztrálni sem tudok a saját gépemről. Mi lehet baj?
2011. jún. 7. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
ip címet valóban nincs értelme tiltani, mert relatíve kevesen vannak, akiknek fix ip címük van a netes előfizetéshez... érdemes megpróbálni a gépen másik böngészővel, esetleg megnézni, hogy a sütik (cookie) engedélyezve vannak-e, nincs-e a gépen olyan vírusirtó, tűzfal vagy másik program, ami tilt valamit az oldalon
2011. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!