Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Törölték a facebook oldalam....

Törölték a facebook oldalam. Miért?

Figyelt kérdés
Készítettem egy Barbee-s oldalt. Hasonlót mint az eredeti és egyszerűen egyik pillanatról a másikra törölve lett. Mit állítsak be, hogy ne töröljék?
2011. jún. 2. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a magyar popénekes Barbee-ról van szó, neki van hivatalos oldala, amit ő vagy a menedzsmentje kezel. Ha követed a twitterét vagy az oldalát például, rendszeresen felhívja a figyelmét hogy minden oldal amit az ő nevében hoztak létre, azt jelentsék be, és az oldal törölni fogja.

Ez egy normális jelenség, nem szereti senki ha az ő nevében valaki tevékenykedik valaki más, így mivel van egy hivatalos oldal, így minden más másolatot töröltetni lehet, és ehhez a Facebook szabályzata pozitívan áll hozzá.


Nem fogsz tudni beállítani semmit, amíg van egy hivatalos Barbee-oldal, addig minden másolat törlésre kerül. De gondolom az álláspont érthető, ha a te adataiddal regisztrál valaki, és éppen nem rajongói hanem ártó szándékkal tenné, ugyanúgy felháborítana a dolog amikor veled élnek vissza.

2011. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez egy fanclub és beszéltem Tibszivel és már megegyeztünk!
2011. jún. 6. 09:15
 3/3 A kérdező kommentje:
ÉN NEM ÉLTEM VISSZA! RAJONGÓI VOLT! ÉS NEM VOLT ROSSZ SZÁNDÉKKEL! DE köszi
2011. jún. 6. 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!