Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A firefoxszal van a baj?

A firefoxszal van a baj?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne,hogy firefox-szal bármilyen oldalra felmegyek 1-2 napja,csak a "lebutított" verzió jelenik meg..normális grafika,se:S kb.3x újraraktam,felraktam más verziókat is,de semmi,IE-vel pedig normális minden:/
2011. máj. 29. 22:18
 1/3 mokkacsino ***** válasza:

Én a Chrome-al jártam ugyanígy. Ürítsd a firefox cache-t. Minden mentett tartalmat törölj a firefoxból, kivétel a könyvjelzők. Tehát tartalmak, jelszavak stb.

Hátha. Nekem ez segített a chrome-nál.

2011. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Firefox újrarakása nálad azért nem oldotta meg a gondot,mert igazából nem is raktad újra, csak rágányoltál egy másikat. Ezt úgy értem,hogy amikor töröljük a ff-ot akkor mindent le kell belőle törölni,és csak ezután szabadna újratenni. Teszek képet is ,hogy egyértelműbb legyek :

[link]


[link]

2011. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindent töröltem,mielőtt újraraktam volna:D amúgy,a jelszavak,tartalmak törlését mi is megcsináltuk, de az sem segített:/ nem értem mi lehet a baj..de a chrome tökéletesen megfelel a megjavulásáig:D
2011. máj. 30. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!