Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Problémám van a firefoxszal....

Problémám van a firefoxszal. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Ha megnyitottam, kiírta, hogy egy váratlan hiba miatt leáll. Megpróbáltam újratenni, de amint rákattintotta a telepítésre jött az üzenet:

"a 0x7e369de9 címen található utasítás a 0x00428880 memóriaterületre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a művelet: read"


ezt követően felteszi, be is jön a firefox, de ha pl. googlebe keresek, egyből leáll megint


próbáltam régebbi (1.5-ös) verziót feltenni de az sem jó. Bármit telepítek, ez az első h kidobja ezt a z üzenetet. Mi baja lehet?


(próbáltam neten rákeresni, de semmi, opera, explorer nem érdekel)


2009. dec. 21. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Az operációs rendszert kellene újra telepíteni,lehetőleg egy újabb verzióra.Esetleg Ram hiba.De inkább az első.
2009. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nah ez az amit rohadtul nem akarok... utálom újrarakni a gépet, mert kb 100 program van rajta és nem akarom őket egyesével telepítgetni...
2009. dec. 21. 08:43
 3/6 anonim válasza:

Feltenném magamnak a kérdést: hányszor hat hónapos a gépem és ezalatt mennyiszer volt portalanítva?

Azután: van-e bootolható lemezen memória-teszterem (pl. memtest, szinte bármelyik linux ISO-n)?

Egy költőit is: azért, mert a firefox programot, amit a gép hajt végre, hibaüzenettel elszállni látom, a program lehet a hibás, vagy az, ami végre kéne, hogy hajtsa?

2009. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem kel újra telepíteni. Próbáld telepítés helyett a Windows javítás opciót választani.Rakd be a telepítő lemezt és butolj arról akkor lehet ezt az opciót választani.De ez csak egy tipp lehet,hogy van más megoldás.
2009. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak bővítmények telepítve, akkor próbáld először az összeset letiltani, és tesztelni. Ha így működik, akkor egyesével engedélyezd a bővítményeket és minden engedélyezés után teszteld. Ha valamelyik után már nem jó, akkor valószinűleg az okoz problémát.

Más programnál, játéknál nem csinálja?

2009. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, semmi más programal nem csinálja (eddig:D)
2009. dec. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!