Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sürgős! Blokkolták ez összes...

Sürgős! Blokkolták ez összes e-mailem. Mit ajánlotok még? Miért nem jó? (lent)

Figyelt kérdés
Blokkolták ez összes e-mailem. Valószínűleg trojai, de már csináltam egy tisztítást (CCleaner), és egy vírusirtást (Ad-Aware). Az irtó talált egykét hibát, és ki is töröltem őket, de még mindig nem jó a mail. (Értelemszerűen újraindítottam a gépet) Mit ajánlotok még ezek mellett? Miért nem jó még mindig a mail?
2011. máj. 29. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi, ki, hogy blokkolt, milyen e-mailt?


Valamilyen PC-re telepíthető levelező klienst használsz? És ha igen, miért? Már idejét múltak az ilyen PC-hez kötött levelezők, csinálj magadnak egy Gmail.com-os címet, ott nem lesznek ilyen problémáid és a meglévő leveleidet is könnyed át tudod oda importálni.

2011. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van GMail-em, és hotmail-em. De egyikről sem tudok küldeni. Nem használok és soha nem is használtam PC-re telepíthetőt. Van ötleted mi lehet a baj?
2011. máj. 29. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg az, hogy nem tudsz küldeni?


GMailben megnyomod a küldés gombot és nem történik semmi? Semmi hibaüzenet nem jelenik meg?


Milyen böngészőt használsz és melyik verzióját?


A GMail, Hotmail a régebbi böngészőverziókat már nem támogatja.

2011. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mozilla-t használok, de nem tudom pontosan h melyiket. (de sztem nem a legújabbat)

Egyébként a Gmail: megnyomom a küldést, és nem történik semmi. Vagy elküldni, de akkor vissza is jön egy rendszerüzenet, hogy nem sikerült kézbesíteni. (és már nem egy embernek próbáltam küldeni)

A hotmail: megnyomom a küldést és megjelenik egy hibaüzenet, hogy sok spam-ot, és kommentet küldtem, (pedig egyet sem) ezért átmenetileg letiltották. Ahhoz hogy feloldjam, meg kell adni a telefonszámot. De nincs magyar zóna. :S

szval...

2011. máj. 29. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Valamit biztos, hogy elnézel, vagy elállítottál (egyébként ilyet nem csinál egy vírus, szóval nem az a baj).


Ha visszajön az e-mail, az azt jelenti, hogy hibás e-mail címet adtál meg, különben nem jön vissza. Az e-mail kézbesítése a gépedtől teljesen független, szóval 100%, hogy hibás e-mail címet adtál meg.


Azt nem tudom, hogy miért nem reagál a küldés gombra és ami a legfurcsább, hogy néha igen.


Első lépésként frissítsd a Firefoxod (Súgó fül --> Frissítések keresése).

2011. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és hotmail-el mit lehet kezdeni? már csináltam egy újat, de egy nap múlva azt is "kivégezték"...
2011. máj. 29. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban nehéz megmondani...
2011. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!