Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elegem van a uTorrentből, mit...

Elegem van a uTorrentből, mit ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés
Kicsi legyen, mentes minden felesleges extrától. Az nem baj, ha kezeli a titkosított kapcsolatokat :)
2011. okt. 10. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Windows alatt nincs alternatívája. Az "eleged van" valószínűleg user error eredménye, szóval ha lenne másik, abból is eleged lenne.
2011. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Windowson tényleg ez a kliensek kliense. Egyébként kérdekes ez a dolog. Én 3.0-át használok egy ideje és remekül testre tudtam szabni, a kinézetét úgy csináltam meg, mint a 2.2-nél, nálam a peereket is mutatja, mert beállítottam. Szóval egy szó mint száz, szerintem szarul állítottad be.
2011. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a működésével van baj, hanem a régi, egyszerű, minden extra nélküli felület, ami hiányzik. Kicsi, semmivel sem tud többet, mint amire kell (azt viszont tudja)
2011. okt. 10. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, én meg tudtam csinálni, hogy normálisan nézzen ki.

Nem értem, hogy egyesek mit várnak egy programtól?


A uTorrent, mint sok másik is, fejődik folyamatosan - hogy várhatod el, hogy örökké ugyan úgy nézzen ki és egy helyben toporogjon? Ha tetszett egy verzió és nem akarsz változtatni, használd azt ami bevált!


Egyébként ott van még pl a Deluge, hogy csak egyet említsek.

2011. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Továbbá:

[link]

2011. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mate0117 ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:03


lennél olyan kedves és leírnád nekem hogy hogy/ hol állítottad be így?

2011. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fent vannak a mezők nevei, igaz? Jobb katt az egyikre és ott a lista h mi legyen bekapcsolva és mi nem. :) ilyen egyszerű!
2011. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mate0117 ***** válasza:
köszönöm szépen... :))
2011. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem a működésével van baj, hanem a régi, egyszerű, minden extra nélküli felület"



Mit kéne még tartalmazzon a GUI?

2011. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!