Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez jó sávszélesség? 4096 kbit...

Ez jó sávszélesség? 4096 kbit garanált letöltési sávszélesség,1024 kbit garanált feltöltési sávszélesség.

Figyelt kérdés
Ezt akarjuk beköttetni június 1-től, de elég hülye vagyok ehhez, hogy hamar tölt majd fel és le?
2011. máj. 27. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy ilyen üzlet... ha nincs konkurens, akkor annyit kérnek és olyan lassú sebességet szolgáltatnak, amennyit nem szégyellnek. Jó, persze el kellett odáig húzni a vezetéket, de így is rengeteget kaszálhatnak a befektetett munkához képest.


Gondoljunk bele... a Digi a 80/25-ös csomagjáért 4700 Ft-ot kér és korlátlan adatforgalmad lehet, ez a szolgáltató pedig a 4/1-es csomagjáért kér 5000 ft-ot és 100GB-os adatforgalom limitje van.

2011. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi ha véletlen túllépném a 100G adatforgalmat, azt hol tudnom megnézni, vagy egyáltalán van ilyen lehetőség?

A 100G a film letöltéseket is számolja, ha például egy 1,3 gb akarok leszedni? Vagy mik azok a dolgok amitől túlléphetem a max adatforgalmat?

Bocsi a sok kérdésért, de tényleg nem vagyok egy nagy tudású ilyen téren. :$

2011. máj. 27. 13:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Adatforgalom. Ebbe minden beletartozik. Amikor szöveget írsz be egy fórumra az is ugyanolyan adat, mint egy film. Vagyis ebbe a böngészés közbeni adatforgalom, a filmletöltés, YouTube videók nézése, stb., minden beletartozik.


Azt nem tudom, hogy ennél a szolgáltatónál van-e olyan felhasználói menüpont a weboldalukon, amivel követni tudod az adatforgalmadat, UPC-nél tudom, hogy van.


Telepíthetsz külön programot, ami az adatforgalmadat számolja, most nem jut eszembe a neve, Google-n nézz utána... adatforgalom figyelő címen pl.

2011. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!