Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a net a laptopon?

Miért nem megy a net a laptopon?

Figyelt kérdés
Kölcsönkértem egy laptopot, beleszúrtam az itthoni netet,de nem megy egyáltalán. Eddig csak wifit használt rajta a tulaj, szóval lehet valami beállítás a rossz,de én nem értek hozzá. Angol nyelvű windows XP fut rajta. Az asztali gépemet megy a net rendesen és a netbookomon is ment gond nélkül, de ezen nem. Tud valaki segíteni? Mit, hogy, hol állítsak,csináljak? Köszi
2011. máj. 24. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a szolgáltatód az otthoni géped "nevére" osztotta ki a netet,ezért hiába dugod át laptopba,azon nem fog menni.

A megoldás :

veszel a routert,azt beállítod/beállíttatod,hogy az tárolja gép nevét,és onnantól mindegy milyen gépet dugsz a netre müködni fog.

2011. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaj azt elfelejtettem, routerem van, és eddig minden gépben ment,ahova beszúrtam (másik asztali gép,netbook) de ezen nem. valami más lehet a gond.
2011. máj. 24. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!