Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Weboldalak, ahova képeket...

Weboldalak, ahova képeket tölthetek fel?

Figyelt kérdés
Nem ilyenek érdekelnek, mint kepfeltoltes.hu vagy noob.hu, hanem ahova regisztrálhatok, jelszóval levédhetem fényképeim. A Picasaweb csak 1 Gb-os, de az kevés. Persze ingyenes oldalak érdekelnek!
2011. máj. 24. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kifizetném azt az 5 dollárt a Google-nek, mert jobbat több tárhellyel úgysem találsz.
2011. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére, nincs ilyen oldal? Ráadásul nem akarok így előfizetni rá, nem bízok meg benne.
2011. máj. 24. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán a Dropbox jöhet szóba, 2GB helyet ad, de ez nem fotókra, csak simán fájlokra van kitalálva. Messze van kényelemben és testreszabhatóságban a Picasától.


Egyébként meg tudod, hogy a Picasa a Google tulajdona? Akinek évi 7 milliárd dollár bevétele van? Szerinted azt a hiszékeny felhasználóktól lopkodják össze? :) A Google nem olyan, mint a magyar kisvállalkozások nagy része (azaz nem a laikusok lehúzásából él). Én is használok néhány fizetős Google szolgáltatást. Maximálisan korrektek. Komolyan, ha nem azt kapod az $5-odért, amit ígérnek, akkor átutalom neked.

2011. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!